Deceuninck Eforte

systemy okienne eforte

Eforte to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku.

Dzięki zastosowaniu Eforte przy produkcji okien energooszczędnych, można osiągnąć współczynnik izolacji termicznej wynoszący nawet Uf=0,95 W/m²K. W praktyce oznacza to znaczne oszczędności na ogrzewaniu, sięgające nawet 80%

akustyka

Możliwe do zastosowania w profilu Eforte szklenie o grubości do 56 mm sprawia, że okna stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą kiedy tylko chcesz.

Perfekcja i design

Cenisz rozwiązania dopracowane w najmniejszym detalu? Eforte to nieograniczone możliwości aranżacji Twojej przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę Twojego domu. Szczycimy się tym, że nasza kolekcja 56 kolorów Deuctone inspirowana naturą nie ma sobie równych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej swój niepowtarzalny odcień. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia.

Pełne bezpieczeństwo

Twój dom może być teraz naprawdę bezpieczny. Unikalne anty-wyważeniowe listwy to znaczne utrudnienia przy włamaniu, których najczęściej dokonuje się właśnie przez okna. Solidna konstrukcja profila oraz dodatkowe gniazda do montażu umożliwiają zastosowanie specjalnych okuć antywłamaniowych zawiasów, a gruba na 56 mm szyba stanowi barierę, którą znacznie trudniej jest pokonać. Możesz być spokojny o swój dom.

specyfikacja techniczna eforte

1. możliwość użycia termoizolacyjnych i dźwiękoszczelnych pakietów szybowych o grubości do 56 mm

2. system niezawodnych uszczelek zapewniających wysoką klasę wodoszczelności 9A (600 Pa)

3. sztywne, precyzyjnie dopasowane wzmocnienie gwarantujące stabilność okna

4. 6-cio komorowa budowa zapewniająca znakomite parametry izolacyjności cieplnej

5. centralna uszczelka podnosząca parametry termiczne

unser sortiment

Auf der Suche nach

Erfahrenen
Fensterhersteller?

Kontaktiere uns jetzt!

de_DEDeutsch