Deceuninck Infinity

elegant INFINITY 76.MD

System eleganckich profili o wyjątkowych właściwościach użytkowych. Doskonała wartość izolacji termicznej Uf 0,93 w / m2k i niska głębokość profilu wynosząca zaledwie 76 mm gwarantują maksymalny efekt zarówno w nowych budynkach, jak i tych remontowanych. W procesie produkcji profili wykorzystywany jest przyjazny dla środowiska materiał z recyklingu EcoPowerCore. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.

Dzięki wąskiemu, smukłemu wyglądowi w połączeniu z sześciennym, kątowym systemem listew przyszybowych Elegant to zupełnie nowa generacja designerskich okien. Od strony wizualnej okna aluminiowe praktycznie wyglądają tak samo – oba nadają domom stylowy, elegancki, nowoczesny wygląd. Z tego powodu system jest praktyczną, ekologiczną alternatywą lub uzupełnieniem dla okien aluminiowych.

ELEGANT - NAGRODZONY DESIGN

System Elegant to bardzo innowacyjny i unikalny wygląd profili okiennych z PVC. Wąska, charakterystyczna linia skrzydła i ramy oraz wyjątkowo wąskie przylgi tworzą przełomowy design. Dzięki innowacyjnemu, bardzo nowatorskiemu wyglądowi profili, firma Deceuninck otrzymała za system Elegant już dwie prestiżowe nagrody – German Design Award oraz Red Dot Award.

ELEGANT - WIĘCEJ ŚWIATŁA

Okna o wyjątkowo cienkich profilach Elegante zapewniają jeszcze więcej światła w pomieszczeniach. Specjalna technologia wklejania szyb umożliwia budowę szczególnie dużych, a jednocześnie stabilnych i bezpiecznych okien, dzięki którym możemy pięknie nasłonecznić wnętrza. Duże okna tworzą jasną przestrzeń i tym samym przyjazną atmosferę w domu.

ELEGANT - INWESTYCJA W ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

W procesie produkcji profili Elegant wykorzystywany jest nasz specjalny materiał otrzymywany z recyklingu – EcoPowerCore. Materiał pierwotny przetwarzany jest w naszym nowym, zaawansowanym technologicznie zakładzie recyklingu w Diksmuide w Belgii. Każdy kilogram odzyskanego PCV pozwala zaoszczędzić do 2 kg emisji CO2. W rezultacie Elegant ustanawia także nowe standardy w dziedzinie zrównoważonego rozwoju.
Najwyższa jakość, lepsze właściwości mechaniczne – wszystko bez żadnych kosztów, Elegant pomaga również chronić środowisko naturalne.

Maksymalna izolacja, optymalna ochrona

Piękno tylko na powierzchni? Nie w przypadku Elegant. Poza atrakcyjnym wyglądem kryje się doskonała technologia. Niezależnie od tego, czy chodzi o izolację termiczną, dźwiękową czy bezpieczeństwo, Elegant staje na wysokości zadania. 

efektywność energetyczna

Zwiększ wydajność swoich okien i pozwól im oszczędzać energię! Eleganckie okno Infinity 76.MD ma bardzo niski współczynnik przenikania ciepła wynoszący zaledwie 1,0 (W/m2K) dla ramy. Bye bye wysokie koszty energii, witaj ochrona środowiska i styl!

specyfikacja techniczna ELEGANT

rysunki techniczne

nasz asortyment

Are you looking for

Experienced
window manufacturer?

Contact us now!

en_GBEnglish (UK)