Kömmerling 76.MD

Kömmerling 76.MD - z uszczelką środkową

Kömmerling 76.MD to nowoczesny i najlepszy w swojej klasie systemem okien i drzwi PVC. Najwyższa jakość, wymierne oszczędności na kosztach energii, optymalna ochrona przed hałasem, pewne zabezpieczenie przd włamaniami oraz różnorodne możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej świadczą o przewadze systemu. Decydując się na okna w systemie Kömmerling 76 MD podejmujesz właściwą decyzję, podwyższając swoją jakość życia.

Okna Kömmerling 76.MD to wybór bez kompromisów. Charakteryzują się one wszystkimi parametrami nowoczesnego okna przyszłości. Z punktu widzenia kształtu geometrii poprzez funkcjonalność, statykę oraz współczynnik izolacyjności termicznej i akustycznej, aż po ochronę środowiska. System spełnia nie tylko aktualne wymogi, lecz przede wszystkim wymogi przyszłości. 

Optymalna izolacyjność termiczna

KÖMMERLING 76 to system o wyjątkowej izolacyjności cieplnej. Przy zastosowaniu nowoczesnych szyb funkcyjnych można znacznie zaoszczędzić na kosztach energii. Wartość współczynnika Uf w standardowym wariancie wynosi 1,1 W/(m2K).

Efektywna ochrona przed hałasem do 48 dB

W połączeniu ze specjalnymi szybami dźwiękochłonnymi najwyższej jakości system KÖMMERLING 76 gwarantuje optymalną ochronę przed dobiegającymi z zewnątrz dźwiękami, podnosząc przy tym jakość naszego życia.

ZnKOMITa ochrona antywłamaniowa do rc2

Profile okienne KÖMMERLING 76 są tak skonstruowane, że możliwe jest osadzenie specjalnych szyb oraz zamontowanie specjalnych okuć antywłamaniowych.

specyfikacja techniczna KÖMMERLING 76. MD

1. Wyjątkowa izolacyjność termiczna. KÖMMERLING 76 osiąga znakomite parametry izolacyjności cieplnej: wartość współczynnika przenikalności cieplnej Uf wynosi w standardowym wariancie do 1,1 W/(m2 K).

2. System o podwyższonej sztywności. Umieszczone centralnie wzmocnienie stalowe gwarantuje najwyższą stabilność i statykę konstrukcji okiennej. Specjalne punkty podpierające sprawiają, że wzmocnienie stalowe zawsze znajduje się we właściwej pozycji. 

3. Innowacyjna konstrukcja komór. Komory profila skonstruowane według najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych – wpływają na lepszą izolacyjność termiczną i akustyczną oraz optymalną stabilność konstrukcji wraz z wysoką nośnością przy zastosowaniu ciężkich szyb.

4. Pewna funkcjonalność. Mocowanie elementów nośnych okuć przez wiele ścianek profila i dodatkowe zabezpieczenia w obszarach narażonych na szczególne obciążenia. 

5. Różnorodny i czysty montaż. Montaż okien w systemie KÖMMERLING 76 może się odbywać z zastosowaniem dybli montażowych przez stal, poprzez klasyczne kotwy montażowe lub przez specjalne komory na dyble. Montaż jest szybki, czysty i pewny

6. Szerokie możliwości kształtowania powierzchni zewnętrznej. KÖMMERLING 76 to indywidualne rozwiązania w zakresie technik uszlachetniania powierzchni zewnętrznej profili –począwszy od okleiny dekor o strukturze drewnopodobnej lub jednolitej, w szerokiej palecie kolorów.

7. proEnergyTec. Wyjątkowa, innowacyjna technologia proEnergyTec pozwala na osiągnięcie najwyższych parametrów izolacyjności termicznej. Umieszczone w komorach specjalne wypełnienia termoizolacyjne eliminują konieczność stosowania tradycyjnych wzmocnień stalowych w ramie i w skrzydle. 

pl_PLPolski