Deceuninck Prestige

systemy okienne prestige

System Prestige to nieograniczone możliwości aranżacji. Charakteryzuje go harmonijny design, wysoka funkcjonalność – doskonała izolacja akustyczna i wartość izolacji termicznej. Profile skrzydeł dostępne są w trzech wersjach: skrzydło niezlicowane, skrzydło półzlicowane zaokrąglone oraz półzlicowane z krawędziami. Profile te wykorzystywane są także do wykonania systemu drzwi podnoszono-przesuwnych. Prestige dostępny jest w bogatej palecie 40 barw, w tym również w specjalnych foliach Titanium.

Profil Prestige w wersji Passive House ma także dodatkowe wypełnienie pianką, co pozwala na uzyskanie znakomitego współczynnika izolacji termicznej U=0,74 W/m²K oraz najlepszą możliwą izolację akustyczną. Prestige dostępny jest również w wersji dedykowanej dla budownictwa energooszczędnego z szeroką ramą 96mm.

OKNA DLA DOMÓW NISKOENERGETYCZNYCH

Wybór właściwego okna może mieć decydujący wpływ zarówno na wysokość rachunków za ogrzewanie domu, jak i na ochronę środowiska. Wybierając system profili Prestige jesteśmy pewni, że mamy pozytywny wpływ na oba te czynniki. Dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym, Prestige jest rozwiązaniem ekologicznym spełniającym wysokie wymagania energetyczne.

SZEROKA PALETA OKLEIN 40 KOLORÓW I WZORÓW

Profile systemu Prestige można dostosować kolorystycznie do swoich potrzeb i upodobań. Do wyboru jest 40 różnorodnych kolorów, o gładkiej strukturze lub fakturze drewna. W palecie oklein można znaleźć folie o efekcie perłowym lub wyglądzie aluminium. Dostępne w opcji są także aluminiowe listwy, które gwarantują nieograniczoną gamę kolorów. Możliwość wyboru profili z brązowym lub szarym rdzeniem zapewnienia spójną kolorystykę całego okna.

specyfikacja techniczna prestige

rysunki techniczne

nasz asortyment

Poszukujesz

Doświadczonego
producenta okien?

Skontaktuj się z Nami już teraz!

pl_PLPolski