Profile

Deceuninck

Producent systemów PVC dla budownictwa, firma działająca na całym świecie tworząca skuteczne rozwiązania dla budownictwa zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie wymagań technicznych jak i ekologicznych. Produkuje wysokiej jakości systemy profili wykorzystywanych w produkcji okien, drzwi, systemów tarasowych PVC. Celem Firmy Deceuninck „jest tworzenie ponadczasowych produktów, które sprostają przyszłym wymaganiom pod względem estetyki, wydajności i równowagi ekologicznej”.

Trocal (Grupa Proline)

Początki firmy sięgają 1995 roku. Wówczas już Profine była grupą, która gwarantowała produkty wysokiej jakości i zaawansowanych technologii. 

Profine to Koncern produkujący profile PVC do okien i drzwi wejściowych, okiennic i płyt PVC oraz dodatków do produkcji okien. Aby zachować najwyższą jakość produktów, produkcja wyrobów dla budownictwa, produkcji okien i drzwi odbywa się w Berlinie i Pirmasens.  

W trosce o ekologię oraz bezpieczeństwo użytkowników, do produkcji profili PVC stosowane są materiały składające się w 100% z recyclingu.

pl_PLPolski