Über uns

O NAS

Bałtycka Fabryka Okien

to przedsięwzięcie biznesowe, które powstało na kanwie życiowej pasji do tworzenia nowych organizacji i spełnienia marzeń o tym, by stworzyć firmę opartą na dążeniach zatrudnionych w niej ludzi do sukcesu, przy jednoczesnym zachowaniu wzajemnej życzliwości. Jest to Firma której siłą jest połączenie doświadczenia z młodością. Stoją za nią ludzie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w branży okien PVC oraz ludzie, którzy dopiero stoją u progu kariery zawodowej, pełni ambicji i gotowości do realizacji wyznaczonych celów.

Nasze wartości

 1. Partnerstwo

  ludzie są główną siłą naszej organizacji – to właśnie ich działania decydują o naszej reputacji, dlatego naszym hasłem jest „partnerstwo dla wszystkich“. Dla pracowników, dla dostawców, dla klientów. Nasze relacje budujemy w oparciu o wzajemne zaufanie, lojalność i współpracę, uczciwość i zaangażowanie oraz wzajemny szacunek.

 2. Profesjonalizm

  każdy klient i jego wymagania są inne, dlatego dzięki zatrudnianiu profesjonalistów, naszą ofertę produktową zawsze dopasowujemy do potrzeb poszczególnych klientów, starając się sprostać ich wymaganiom.

 3. Innowacyjność

  jesteśmy zdeterminowani w tym by wykorzystywać najnowsze technologie i wdrażać je do naszych produktów.

 4. Jakość

  naszym celem jest utrzymywanie jakości produktów na poziomie trudno osiągalnym dla naszych konkurentów.

Nasza wizja

Na rynku stolarki PVC stać się synonimem przedsiębiorstwa nowoczesnego pod względem organizacyjnym i technologicznym, wyznaczającego nowe trendy i standardy jakościowe produkowanych wyrobów. Stać się liderem w oferowaniu więcej od innych przy jednoczesnym zapewnieniu konkurencyjności.

Misja firmy

Naszym celem jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań produktów z branży stolarki otworowej  na rynki całej Europy, dzięki czemu zapewnimy ciągły i stabilny rozwój przedsiębiorstwa.

30Pracowników
100Stałych odbiorców
500Okien tygodniowo
24000Wyprodukowanych okien
Poland