O Nas

Bałtycka Fabryka Okien

to przedsięwzięcie biznesowe, które powstało na kanwie życiowej pasji do tworzenia nowych organizacji i spełnienia marzeń o tym, by stworzyć firmę opartą na dążeniach zatrudnionych w niej ludzi do sukcesu, przy jednoczesnym zachowaniu wzajemnej życzliwości. Jest to Firma której siłą jest połączenie doświadczenia z młodością. Stoją za nią ludzie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w branży okien PVC oraz ludzie, którzy dopiero stoją u progu kariery zawodowej, pełni ambicji i gotowości do realizacji wyznaczonych celów.

Dzięki starannie dobranym partnerom biznesowym, nasze produkty są nowoczesne i wykonane z doskonałych komponentów, przez co sprawdzają się w każdych warunkach. Szeroka paleta oklein oraz unikalna kolorystyka profili dodatkowo podkreślają piękno i wyjątkowość naszych okien. Możemy śmiało stwierdzić, że wyznaczamy nowe trendy i standardy na rynku stolarki PVC.

Nasza wizja

Na rynku stolarki PVC stać się synonimem przedsiębiorstwa nowoczesnego pod względem organizacyjnym i technologicznym, wyznaczającego nowe trendy i standardy jakościowe produkowanych wyrobów. Stać się liderem w oferowaniu więcej od innych przy jednoczesnym zapewnieniu konkurencyjności.

MISJA FIRMY

Naszym celem jest bycie liderem w tworzeniu i dostarczaniu nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań produktów z branży stolarki otworowej na rynki całej Europy, dzięki czemu zapewnimy ciągły i stabilny rozwój przedsiębiorstwa.

PROFESJONALIZM

każdy klient i jego wymagania są inne, dlatego dzięki zatrudnianiu profesjonalistów, naszą ofertę produktową zawsze dopasowujemy do potrzeb poszczególnych klientów, starając się sprostać ich wymaganiom.

Kim Jesteśmy

Jesteśmy firmą z ponad 10 letnim doświadczeniem, której siłą jest połączenie doświadczenia z młodością. Stoją za nią ludzie z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem w branży okien PVC oraz ludzie, którzy dopiero stoją u progu kariery zawodowej, pełni ambicji i gotowości do realizacji wyznaczonych celów.

Nasi partnerzy:

BFO w liczbach

0
+
Pracowników
0
+
Stałych odbiorców
0
+
Okien tygodniowo
0
+
Lat w biznesie
0
+
Pracowników
0
+
Stałych odbiorców
0
+
Okien tygodniowo
0
+
Lat w biznesie

Polityka jakości

Aby zapewnić sobie pozycję lidera w dostarczaniu nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań produktów musimy oferować najwyższej jakości stolarkę PVC w sposób zapewniający satysfakcję Klienta, w myśl zasady, że poziom jakości wyznacza poziom zadowolenia klienta. Nasza Polityka Jakości stanowi deklarację Kierownictwa do zwiększenia starań, na wszystkich płaszczyznach działalności, zmierzających do doskonalenia systemu organizacyjnego oraz jakości oferowanych wyrobów.

  • Terminowa realizacja umów
  • Identyfikacja potrzeb klientów
  • Spełnienie normy PN-EN 14351-1
  • Stale podnoszona jakość
pl_PLPolski