Okucia

siegienia

SIEGENIA to znany na całym świecie producent okuć, który z innowacyjnym i szerokim portfolio produktowym zawierającym nowoczesne systemy do okien, drzwi oraz systemów komfortowych zawsze gwarantuje wysoką jakość i niezawodność swoich wyrobów.

Okucia Siegenia zawsze podążają „z duchem czasu”, a ciągła praca nad coraz to nowocześniejszymi rozwiązaniami powoduje, że okucia stosowane w oknach BFO zawsze spełniają wysokie wymagania techniczne oraz gwarantują niezawodność w użytkowaniu.

Tradycyjnym zadaniem okien było od zawsze dostarczanie pomieszczeniom światła i powietrza. Nowoczesne okna potrafią dużo więcej, choć oczywiście najistotniejsze funkcje pozostają niezmienne. Okno jest czymś więcej niż tylko otworem w ścianie. W rzeczywistości to starannie skoordynowany system, którego wydajność zależy od jakości poszczególnych komponentów. W związku z tym okucie określane jest często jako siła napędowa okien: tylko dzięki tym elementom okna mogą być w ruchu.

FAVORIT Si-Line

Okucie FAVORIT dla wszystkich typów profili zarówno drewnianych, drewniano-aluminiowych, PVC oraz aluminiowych z rowkiem okuciowym, wyróżnia się swoją modułową budową i wewnętrzną spójnością systemu. Uszlachetniona powłoka, zmniejszone wymagania jeżeli chodzi o ilość miejsca i elegancki kształt czynią FAVORIT idealnym okuciem dla tych, którzy cenią sobie atrakcyjny wygląd i wysoką jakość rozwiązań. Ograniczona ilość różnych wariantów dodatkowo ułatwia pracę firm handlowych i producentów.

Zalety okuć FAVORIT

PORTAL PSK-200Z (równolegle uchylno – przesuwne)

Stały dopływ świeżego powietrza, naturalnego światła oraz możliwość swobodnego poruszania się – w ten sposób drzwi równolegle-uchylno-przesuwne podnoszą jakość mieszkania i życia dla całej rodziny. Inteligentna technika PSK-PORTAL od SIEGENIA-AUBI zatroszczy się o bezpieczną i komfortową obsługę na długie lata!
Aby obsługa okien, z których korzysta nawet większa liczba użytkowników była od samego początku dziecinnie łatwa, musi nie tylko spełniać wymogi bezpieczeństwa, ale również być absolutnie intuicyjna. W przypadku PORTAL PSK lekkość rozpoczyna się już od samego procesu produkcyjnego. Ponieważ nowe dodatki zwiększające komfort obsługi są wyjątkowo łatwe w montażu, cykl okuwania jest bardzo efektywny.

PORTAL – HS (podnośno – przesuwny)

Otwarta przestrzeń, naturalne światło i świeże powietrze: kto by tego nie pragnął? Elementy HS podnośno-przesuwne, prowadzące np. do ogrodu lub na taras, nawiązują do najnowocześniejszych rynkowych trendów: wykorzystanie dużych powierzchni szklanych efektywnie podnosi komfort mieszkania, zaś dzięki lekkiej konstrukcji nasze „okno na świat” można z łatwością otwierać i regulować jedną ręką.
Zaawansowane technologicznie, innowacyjne rozwiązania dostępne w ramach systemu okuciowego PORTAL do konstrukcji podnoszono-przesuwnych z drewna, PCV i aluminium to prawdziwy krok w przyszłość. Zarówno pod względem komfortu wnętrza, jak i pod kątem licznych możliwości zaoszczędzenia czasu i redukcji kosztów w trakcie procesu produkcji.

FUHR to firma rodzinna działająca od 1859 roku, której głównym przedmiotem działalności jest jest rozwój i produkcja wysokiej jakości bezpiecznych
wielopunktowych zamków
do drzwi, domów, posesji mieszkań i obiektów użyteczności publicznej.

Marka FUHR to synonim wysokich standardów jakościowych i konsekwentnego dalszego rozwoju w
celu niezawodnej ochrony mienia i zwiększenia komfortu użytkowania drzwi wejściowych.

Oprócz głównej lokalizacji w Heiligenhaus, FUHR produkuje również swoje produkty we własnym zakładzie produkcyjnym w Polsce oraz u innych międzynarodowych dostawców zgodnie z surowymi warunkami normy DIN EN ISO 9001:2015. posiada oddziały w Wielkiej Brytanii, Holandii i Polsce oraz dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży na wybranych rynkach.

FKS Okucia Okienne i Drzwiowe

Firma FKS Okucia Okienne i Drzwiowe, która powstała w 1998 roku specjalizuje się w produkcjialuminiowych klamek do okien i drzwi. Wysiłki zarówno zarządu jak i wyspecjalizowanej kadry pracowników przynoszą zadowolenie klientów całej Europy i nie tylko.

Wieloletnia doświadczenie to ciągły rozwój parku maszynowego, doskonalenie technologii, a przede wszystkim rozwijanie palety wyrobów. Dążenie do zapewnienia wysokiej jakości produktów firmy FKS poparte zostało współpracą z Jednostkami Certyfikującymi w kraju i zagranicą.

Medos

Medos – od 27 lat zajmuje się produkcją akcesoriów do stolarki otworowej. Kierując się pasją i zaangażowaniem stawiają na ciągły rozwój i samodoskonalenie. Firma Medos składa się z blisko 600 osób, w którym każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Aktualnie na polskim rynku zaopatruje ponad 80% producentów stolarki PCV i Aluminium, a ich wyroby można znaleźć w ponad 60 krajach na 5 kontynentach.

Firma dysponuje własną odlewnią aluminium oraz ZnAl, malarnią proszkową, cynkownią oraz anodownią. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, własnej narzędziowni wyposażonej w nowoczesne obrabiarki numeryczne oraz zaawansowanej automatyzacji linii produkcyjnych, MEDOS jest w stanie
elastycznie reagować na zapotrzebowanie rynku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma systematycznie wprowadza nowe technologie i rozszerza gamę produktową.

en_GBEnglish (UK)