Deceuninck Grando

systemy okienne grando

Grando to innowacyjny system energooszczędnych profili okiennych opracowany z myślą o budynkach ze specjalnymi potrzebami energooszczędnymi. System 6-cio komorowych profili gwarantuje poprzez swoje doskonałe parametry termoizolacyjne najwyższy komfort użytkowania każdego budynku.

Tradycyjne wzornictwo pokazujące wszechstronność gamy produktów Elegant. Z wyrazistą przylgą i ramą 84 mm, Grando jest idealny zarówno do renowacji, jak i nowych projektów budowlanych.
Szeroka paleta folii kolorowych o strukturze drewna jak i gładkich pozwala uzyskać tradycyjny i nowoczesny wygląd okna, który zadowoli najbardziej wymagających odbiorców.

akustyka

Możliwe do zastosowania w profilu Grando szklenie o grubości do 55 mm sprawia, że okna stają się doskonałą barierę nie tylko termiczną, ale również akustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą kiedy tylko chcesz.

Perfekcja i design

Cenisz rozwiązania dopracowane w najmniejszym detalu? Grando to nieograniczone możliwości aranżacji Twojej przestrzeni. Klasyczny design, idealne proporcje i piękna linia doskonale wpasują się w stylistykę Twojego domu. Szczycimy się tym, że nasza kolekcja kolorów Deuctone inspirowana naturą nie ma sobie równych. Jesteśmy pewni, że znajdziesz w niej swój niepowtarzalny odcień. Granicą jest tylko Twoja wyobraźnia.

Pełne bezpieczeństwo

Twój dom może być teraz naprawdę bezpieczny. Unikalne anty-wyważeniowe listwy to znaczne utrudnienia przy włamaniu, których najczęściej dokonuje się właśnie przez okna. Solidna konstrukcja profila oraz dodatkowe gniazda do montażu umożliwiają zastosowanie specjalnych okuć antywłamaniowych zawiasów, a gruba na 56 mm szyba stanowi barierę, którą znacznie trudniej jest pokonać. Możesz być spokojny o swój dom.

specyfikacja techniczna GRANDO

1. możliwość użycia termoizolacyjnych i dźwiękoszczelnych pakietów szybowych o grubości do 55 mm

2. system niezawodnych uszczelek zapewniających wysoką klasę wodoszczelności 9A (600 Pa)

3. sztywne, precyzyjnie dopasowane wzmocnienie gwarantujące stabilność okna

4. 6-cio komorowa budowa zapewniająca znakomite parametry izolacyjności cieplnej

5. środkowa uszczelka podnosząca parametry termiczne i akustyczne5

nasz asortyment

Are you looking for

Experienced
window manufacturer?

Contact us now!

en_GBEnglish (UK)